Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit tegyek, ha nem működik a...

Mit tegyek, ha nem működik a Windows Installer? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Nem működik a Windows Intaller-em.

Ezt a hiba üzenetet írja ki:

"A Windows Installer szolgáltatás nem érhető el. Ez akkor fordulhat elő, ha Windows csökkentett módban fut, vagy ha a Windows Intaller nincs telepítve. A helyi tanácsadó munkatársaktól kérhet segítséget."


Ha Szolgáltatások-ból akarom elindítani akkor ezt:

"A Windows Installer szolgáltatás nem indítható el ezen a helyen: "Helyi számítógép. Hiba 5: A hozzáférés megtagadva."


Megpróbáltam frissíteni 4.5-re, de ezt sem engedte,KB942288-v3-telepítési hiba: "A fájl (c:\windows\system32\msiexec.exe) megvan nyitva, vagy egy másik alkalmazás használja. Zárjon be minden alkalmazást, majd kattintson az ismét gombra."


Ha az Ismét gombra kattintok akkor újból előjön az előbbi hibaüzenet, ha pedig a mégsére, akkor ezt írja ki:

"Belső hiba történt." majd ezt: "KB942288-v3 telepítése nem ért véget."

Sejtelmem sincs milyen alkalmazás használja, a Feladatkezelő-ben nem találtam semmit. Ha pedig a Szolgáltatások-ban letiltom a Windows Intallert akkor se engedi telepíteni az újat.



Kérlek segítsetek, a Microsoft oldalán mindent átnéztem ami ezzel kapcsolatos, Google-be is rákerestem.

Amíg ez a hiba fenn áll, addig nem tudok telepíteni és uninstalálni, vagyis csak .exe kiterjesztésű fájlokat telepíthetek. Lécci segítsetek megoldani a problémámat. Hogyan javíthatnám ki?


2011. aug. 27. 08:41
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!