Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Meg lehet csinálni? (többi...

Meg lehet csinálni? (többi lent) (MAC OS telepítése)

Figyelt kérdés

Szóval van két vinyóm mindegyiken vannak dolgok.

Az egyiken Windows 7 van a másikon semmi.

Ezen szertnék változtatni, vagyis egy MAC OS -t akarok tenni rá a másodikra úgy hogy a rendszer elindításakor megkérdezze melyik operációs rendszert akarom elindítani.

Hallottam hogy lehet telepíteni normál pc re is a Apple oprendszerét ezért kérdezem.

És úgy is lehet telepíteni hogy ne vesszenek el az adatok mert abból elég sok van nem szeretném ha elvesznének.


2011. aug. 27. 08:20
 1/9 P.O.C. ***** válasza:
40%
A Macintosh Apple gépekre való, arra van optimalizálva. Vannak hack -elt változatok, amik telepíthetők PC -re is, de jobban jársz ha nem kezdesz velük.
2011. aug. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 P.O.C. ***** válasza:
2011. aug. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
már elszántam magam rá úgyhogy megfogom csinálni csak azt szeretném tudni amit már egyszer megkérdeztem legyetek szívesek arra válaszolni! kössz
2011. aug. 27. 08:29
 4/9 A kérdező kommentje:
utolsó kössz...
2011. aug. 27. 08:29
 5/9 anonim ***** válasza:
bocs az offért, de az első és utolsó válaszoló is ugyanaz ^^
2011. aug. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
dikk télleg nem is néztem
2011. aug. 27. 08:34
 7/9 anonim ***** válasza:
2011. aug. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha ennyire nem értesz a gépekhez akkor minek akarsz szívni? Valószínűleg elb@szod az egészet aztán meg majd jössz sírni, hogy milyen szar az OSX. Miközben nem az OSX-ben van a hiba hanem a tudásodban.

Az informatika tipikusan az a terület aminél mindenki azt hiszi, hogy ért hozzá, mert tud kettőt klikkelni.

Maradj a win7-nél. Egyébként az osx nem foglalkozik a wines cuccokkal.

2011. aug. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azért értek hozzá egy keveset
2011. aug. 28. 07:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!