Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows xp probléma! Mit tegyek?

Windows xp probléma! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy súlyos öszeomlás miat op rendzsrem behalt újra telepitettem mindent szabályosan csináltam de ezt csinálja!

Ha továbbléptetem betölt windowsba-tltés jel aztán bejön hibaüzenet 4ms múlva azonnal ujraindul!


ITT a kép: [link]


2011. aug. 25. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem nyúltál a gépbe, valószínűleg gond van a merevlemezzel. Egyébként miért "szolga" a lemez is, meg a DVD is?
2011. aug. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia akkor a merevlemez nek anyi? akór nemis az operácios rendszerem ment tönkre hanem a merevlemez?
2011. aug. 25. 16:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Valahol ott lesz a gubanc. De nem feltétlenül maga a lemezegység ment tönkre. Ha értesz kicsit a szereléshez, próbáld megcserélni a merevlemezt és a DVD-t. Vagy csatlakoztasd őket oda, ahol most a DVD van, de úgy, hogy a merevlemez legyen a mester (master), a DVD meg a szolga (slave). Ha nem értesz hozzá, inkább vidd szervízbe.
2011. aug. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én ezt találtam egy fórumon, nem tudom, mennyire használható:

"A SMART egy hibaelorejelzo funkcio, amit a legtobb winchester tamogat. Bizonyos adatokat mer pld felporgesi ido, atlagos hibas olvasasok szama, stb. Ha valamelyik ertek a megengedett ala/fole esik, azt a bios eszleli es figyelmeztet. Bovebb informaciot tudnak adni az altalanos rendszerinfo programok, pld SiSoft Sanda, ezzel minden egyes mert adatot le tudsz olvasni. Szerintem tedd amit mond, es mentsd le a fontos adataid a winchesterrol, lehet telleg meg fog halni hamarosan."


De ha beírod gugliba: "smart failure predicted", akkor lesz még pár javaslat.

2011. aug. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha a SMART ilyet ír akkor valószínű, hogy hellóvan a vinyónak. Mondjuk én hónapokig használtam egy bad sectoros 60 gigást, de nem egészséges.
2011. aug. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!