Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tok más OS t feltenni?

Hogy tok más OS t feltenni?

Figyelt kérdés

Laptopoknál találkoztam ezzel a free dossal. Még soha nem láttam élőben. Ha fel akarom tenni pl az xp t akkor ugyanaz a menete mint másnál vagy kacifántosabb?

Ismerősömnek linux volt a laptopán és azzal se tuttam mit kezdeni uj op rendszer esetében


2011. aug. 25. 13:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Magyarul semmihez nem értesz. Nem gond. Fogsz egy Windows 7 telepítőt, és felrakod rá. Az XP nem valószínű hogy megismeri majd a merevlemezt.
2011. aug. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de értek hozzá win7 et meg xp t kismilliót feltettem már pcre csak a laptophoz nemnagyon tok hozzáfingani :S
2011. aug. 25. 13:39
 3/6 A kérdező kommentje:
annyi a bajom h windowson kivül mást még nem használtam úgy komolyabban
2011. aug. 25. 13:41
 4/6 anonim válasza:
Annyi az egész hogx berakod a cdt és bemésza biosba ott átállítod hogy cdéről inditsa a wint és akk feltelípti aztán nem kell visszaállítani mert ha nincs benne a cd megtalálja hogy honnan kell indítani na ennyi
2011. aug. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

jaha magyarul akk ugyanaz

BIG köx!

2011. aug. 25. 13:52
 6/6 anonim ***** válasza:

Tehát ha jól értem eddig Windowst telepítettél csak. Magyarul nem nagyon értesz hozzá (azért mondom ezt, mert a Windows telepítőjét úgy csinálták meg, hogy egy 7 éves is fel tudja tenni, ha érti azt a nyelvet amit kiválasztott).


A Windowson túl is van élet. Nézz csak ki az ablakon, ne félj tőle (már ha érted mire gondolok :) )

2011. aug. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!