Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem települ a DownloadHe...

Miért nem települ a DownloadHelper?

Figyelt kérdés

A Firefoxnak sűrűn jönnek frissítései, de nem mindegyikhez passzolnak a kiegészítések. Nemrég frissítettem Firefoxot 3.6.20-ra, erre fel eltűnt a DownloadHelperem mert kiírta: ezzel a verzióval nem megy (ezek vajon mind hülyék ?)

Gondoltam, hátha jön majd egy újabb DownloadHelper. Jött is, ezúttal a 4.9.5-ös, de a Firefox ezt sem fogadja el - kiírja, hogy "Telepítési hiba" - Hibakonzol 203.

Így most nem tudok egy szar Youtube-os filmet se letölteni. Érdemes lenni telepíteni egy régebbi Firefoxot - csak ne "akarná" frissíteni minduntalan...


2011. aug. 23. 21:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ennél régebbit? A Firefox már a 6-os verziónál jár, ember...
2011. aug. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszi, elmaradtam a fejlődésben.

Már volt Firefox 6.0 verzióm, de visszaraktam a régi 3.6-ost, annyira zavart, hogy az új 6.0-nál hiányzik az a kis nyíl (fent a 2. sorban a Vissza és Előre nyilak utá), amire jkattintva legördül egy lista az elmúlt 8-10 URL-címmmel.

2011. aug. 23. 21:58
 3/11 anonim ***** válasza:
Pedig bizony ott van az, persze látni is kéne nem csak nézni. Fail.
2011. aug. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ott van a címsor végén.
2011. aug. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nagy nehezen megtaláltam. Köszönöm szépen.

Csak azon csodálkozok, hogy a fejlesztők hiába okos informatikusok, ha annyira nem viszi az eszük, hogy azoknál a fránya nyilaknál legalább tartsák meg a megszokott élénk kék színűket. Vagy ott a DownloadeHelper melletti kis nyíl - vajon mi okból kifolyólag lett kisebb és színtelen - vagyis szürke jel egy szürke háttérben. És az ilyen tetű informatikus továbbra is szennyezi a környezetét ? Ti nem rúgnátok ki azonnal ?

2011. aug. 23. 22:31
 6/11 anonim ***** válasza:
Miért is? Mert neked nem tetszik a színe? LOL!
2011. aug. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem azért, természetesen nem. Gondolj csak utána: normális dolog egy jelet (nyíl) lekicsinyíteni és leszürkíteni, majd egy szürke háttérre helyezni ? Te megcsinálnád ?

De ez nem is lenne akkora baj, ha csak egy idétlen fejlesztőnek rossz napja van, olyan még volt a történelemben. De a fejlesztést beadta és azt valaki ELFOGADTA. Utána még a fizetését is felvette...

2011. aug. 23. 22:53
 8/11 anonim ***** válasza:
Eleve a 3-ashoz egy olyan skint használtam, ami kb. megegyezik a mostani 6-os designjával. Szerintem ennél kényelmesebben nem is nézhet ki a dolog. Amiket írsz, az megszokás kérdése. Ha annyira nem tetszik, ezer féle skin van fent a firefox weboldalán.
2011. aug. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Koszi szépen. Még megkérdezném (na már a DownloadHelpernél vagyok), hogy amikor a kis nyílra kattintok, ott több letöltés-fajtát ajánl fel. Jelen esetben 4-et: Youtube Medium, Youtube 360p, Youtube 240p és negyediknek egyet, aminek a jele egy H-betű-szerű valami piros kanyarodó vonallal rajta. A középső kettőről sejtem, hogy a pixel-számot jelzi. Melyik milyen minőségű és van-e esetleg jelentősége a választásnál ?
2011. aug. 23. 23:14
 10/11 anonim ***** válasza:

hát csak annyi jelentősége van, hogy milyen felbontásban töltse le neked :D

gondolom az HD lenne

amúgy egy rakat másik youtube letöltő van, ha a downloadhelper valamiért nem menne

2011. aug. 24. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!