Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell programot letölteni?

Hogyan kell programot letölteni?

Figyelt kérdés
Kottaszerkesztő programot szeretnék letölteni, de csak addig jutottam el, hogy rákerestem, hogy "kottaszerkesztő program", kiválasztottam egyet és download. De igazából sejtelmem sincs. Nagyon megköszönném, ha valaki leírná nekem lépésről lépésre! (Ja és ha már itt tartunk, valaki azt is elmondhatná, hogy mi az a futtatás, és mi a különbség a program és a szoftver között, meg ilyenek, szóval amit tudni kell.)
2011. aug. 23. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:

A számítógép alapfogalmairól itt olvashatsz: [link]

Töltsd le ezt: [link]

Letöltés: az egér bal gombjával kattints rá a legalsó fájlra, akkor előugrik egy oldal. Itt kattints a Download torrent feliratra. Csak akkor tudod letölteni a programot, ha előbb telepítetted, vagy van a gépeden Torrent letöltő.

2011. aug. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ment a zöld! Még nem töltöttem le, de ha majd megteszem, utána rögtön lehet használni?
2011. aug. 24. 12:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Az elsőt kell letölteni, mert a többi nem működik. Aztán kattints az NWC.32 exe-re.
2011. aug. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!