Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan telepítsem a Vistám?...

-=ROY=- kérdése:

Hogyan telepítsem a Vistám? (bővebben lent. )

Figyelt kérdés
Van egy Windows 7 op. rendszerem, azon 3 partíció, és azok között van egy kereken 100 MB-os system partíció, amiről a win 7 bootol. Átakarom húzni Vistára és a telepítő egy olyan error-t ír ki, hogy az "F" betűjű 100 MB-os partíciómhoz kell még közel 500 MB, és csak így tudnám telepíteni. Valaki help!
2011. aug. 23. 02:17
 1/5 P.O.C. ***** válasza:

Ez kissé így zavaros...


1. Miért akarod lecserélni a Windows 7 -et a Microsoft fekete bárányára?

2. Ugye CD/DVD ROM -ról boot -olva szeretnéd végrehajtani a telepítést?

3. Meg szeretnéd tartani a Windows 7-et is?

2011. aug. 23. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lényegtelen, Vistát szeretnék. Daemon toolsból szeretném mountolni.
2011. aug. 24. 15:59
 3/5 P.O.C. ***** válasza:

Nem írhatsz felül egy újabb Operációs Rendszert egy régebbivel, így a Daemon Tools -os telepítést buktad. Írd ki DVD -re, boot -olj be róla. Töröld a 100 MB-os partíciót és a Win7 rendszerpartícióját, majd ezen a területen hozz létre egyet, és már mehet is fel a Vista.

(Bár továbbra is fatális ökörségnek tartom a Windows 7 -et Vista -ra cserélni.)

2011. aug. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kompatibilitási gondokkal küszködik a 7 elég rendesen és rengeteg fontos hardwerem és softwarem van ami kéne, de 7re nem megy.
2011. aug. 26. 22:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is töröld a windows 7 et mert én is sokat szenvedtem vele . nem kapcsolodott az internetre sok újraindátás után és a letöltés is megszakadt vele . Most felrakattam a windows vista ultimate operácios rendszert és kapcsolodik az internetre is nemszakad meg a letöltés sem . Igazad van Windows vistával szerintem is jól jársz mert én is jól jártam és nemhagytam befolyásolni magam hogy legyen windows 7 em . Nem nekem wista lesz mégha sok ember utálja is a vistát engem hüségessem szolgál .
2011. dec. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!