Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet gta iv-ben multizni...

Axel26 kérdése:

Hogy lehet gta iv-ben multizni eredeti nélkül?

Figyelt kérdés
2011. aug. 22. 13:10
 1/8 anonim ***** válasza:
sehogy
2011. aug. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
leginkább sehogy :D
2011. aug. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tudom hogy lehet de ha ilyen hülye vagy hozzá akk ink.fogs be pls
2011. aug. 22. 13:19
 4/8 anonim ***** válasza:
Meg kell venni!! másképp nem megy
2011. aug. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem elég hogy ilyen szarul vagy informálva, de még be is szólsz annak aki ért hozzá akkor inkáb vágd ki a géped az ablakon és játssz két téglával pls
2011. aug. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem lehet. nekem lehiheted 4 éve foglalkozok gta-val
2011. aug. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kedves hülye...akarom mondani kérdező, attól inkább köszönnéd meg hogy válaszoltak, "tudom hogy lehet", na a hozzáértésed itt végleg megpecsételődött, ha ennyi eszed van, akkor még ha lehetne is hülye lennél ahhoz hogy elindítsd, ha meg be is kerülnél a nem létező tört multiba, akkor onnan meg kivágnának mert hülye vagy...igazából már akkor hülye voltál mikor a kérdést feltetted, de nem csodálkozom, valószínűleg a google használatához is hülye vagy...javasolnám hogy vedd meg, de valószínűleg amilyen hülye vagy, nem találnál oda a bolthoz...javasolnám én is hogy játssz egy darab téglával, de valószínűleg az is meghaladja szellemi képességeidet....igazán ezek után nem tudok neked mit ajánlani, de amilyen hülye vagy egyszer úgyis elfelejtesz levegőt venni és egy hülyével kevesebb lesz a világon.


Írtam ezt mindenki nevében, akit szapulsz ha segíteni próbál. Üdv.

2011. aug. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Levcsavo2 válasza:

Ve gyél fel skypeon, mert ide nem engedi kiírni ez a fos: martonelevente01 a skype nevem . Akk ott segítek neked :D

(Nem becsapás énis játszok vele napi szinten 5 órát :D

2013. nov. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!