Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Alan Wake Limited Edition-ben...

PixelHERO kérdése:

Alan Wake Limited Edition-ben az Alan Wake files magyar nyelvű?

Figyelt kérdés
fontolgatom hogy megveszem, de erre azért kíváncsi vagyok :D
2011. aug. 22. 11:13
 1/3 anonim válasza:

Hello!


Nem. Angol nyelvű.

Nekem pont ma hozta a futár a Collectors Edition-t és nagyon jóó. Szerintem vedd meg, nem fogod megbánni. A bonus disc-en nagyon sok érdekes tartalom van mint pl.: 3 interjú a készítőkkel, 2db. téma, avatarhoz ruha, képek és még sok finomság :D Én ezzel tanulom most az angolt is. Sokkal jobb így angolt tanulni mert érdekel a története és jobban rámragadnak a szavak is. :D

Ja és a játék: ESZNÉLETLEN JÓ!! Én nem szeretem a horror játékokat, de ez nagyon megfogott. Az atmoszféra döbbenetesen jól megvan csinálva, a hang effektek is nagyon jók lettek. A bonus disk-en bemutatják azt is, hogy egy babasírás hangból milyen hangeffekteket lehet létrehozni :)

Remélem tudtam segíteni.


Majd írj, hogy döntöttél :)

2011. aug. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Igazából második óta angolt tanulok, úgyhogy nem lesz nehéz a könyvet olvasnom. De legalább megtudtam ezt a dolgot. És pont volt egy ember aki pont most szerezte meg pont ezt a kiadást a játékból :D
2011. aug. 23. 14:55
 3/3 anonim válasza:

Hát ha már második óta angolt tanulsz akkor biztos menni fog :)

Én a játékkal is úgy játszok, hogy ölembe veszem a laptopot, beülök a tv elé és ha van valami beszélgetés akkor gyors leállítom és lefordítom a feliratot :DD Elég lassan haladok a játékkal, de így is nagyon jó a game. Pl. amiket lehet találni lapokat a játékban, azokon ugye levannak írva olyan történetek amik később megtörténnek veled, na azokat jó lefordítgatni és megtudni, hogy majd mi fog halálra ijeszteni :D, és ha jól emlékszem több mint 100 levél van. Én még csak ma kezdtem el a második epizódot, de ennyire még egy játék se tetszett mint az Alan Wake. Olyan mint ha egy sorozatba lennék :D Ha vége egy epizódnak, a végén van egy kis zene, utána elkezdődik a következő epizód aminek az elején röviden bemutatja mi történt az előző részben.

Aztán ugye az előző részben írtam, hogy az atmoszféra mennyire jól megvan csinálva. Amikor az erdőbe mész, valamikor feltámad a szél és hallod ahogy zörögnek a faágak és száll a köd, horrorfilmekbe illő zenék, már attól össze pisili magát az ember :D és ehhez még hozzájön az, hogy váratlanul előbukkannak a sötétben a megszállottak. :) De engem már az is megijesztett amikor beakartam menni az egyik faházba és egy madár feldöntötte a kukát xD


Remélem nem baj, hogy már nem a könyvről beszélek :D


Én itt vettem a gyűjtői kiadást: [link]


Ennyiért szerintem nagyon megéri, de ahogy nézem lehet én vettem meg az utolsó darabot.

Írj nekik e-mailt biztos megtudják mondani mikor lesz raktáron.


Bocs az offért, de muszáj volt leírnom :D Ha lesz pénzem a 2 DLC-re tuti azt is megfogom venni mert ilyen játékkel ritkán találkozik az ember (és kíváncsi vagyok a történet végére :D ).


Üdv.

2011. aug. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!