Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Vágjak bele a szerverhostingba...

Vágjak bele a szerverhostingba? (bővebben lent! )

Figyelt kérdés

Van egy gyors internetem és egy jó gépem:

amd athlon x2 250

4 gb ddr3 ram

valamint a romániai rds net 100megabites változata.

A kérdésem az, hogy vágjak-e bele a szerver hostinga? 2 vevőm már alapból lenne 32 slotos szerverekre, valamint még lenne nekem is egy saját szerverem. 3 szervert elbír ez az intrenet és ez a gép? Játszani gondolom már nem tudnék melette... Szerintetek összejönne így jövő nyár elejére annyi pénz, hogy tudjak venni egy új gépet, amin elmegy a css 100+ fps-el? Vagy mennyit lehet elkérni a szerverekért? 7 k? vagy annál kevesebb? Akkor is, ha 5 k-t kérek el, akkkor 100k összejönne 1 év alatt:D


2011. aug. 21. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Érdekes gondolat.
2011. aug. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
azt tudom:D De vágjak bele? Megérné? A villanyszámla nem hiszem, hogy láthatóan felmenne, mert így is kb 16 órát be van kapcsolva a gép, néha még éjszaka is:P
2011. aug. 21. 21:46
 3/4 anonim válasza:
Marhaság...De te tudod hosting hoz szerver gép kell nem ilyen ....
2011. aug. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Annyit elbír, amennyit kell:)
2011. aug. 22. 16:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!