Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudok semmit kicsoma...

Miért nem tudok semmit kicsomagolni?

Figyelt kérdés

Windows 7 Ultimate x86 van a gépemen. Bármit próbálok kicsomagolni winrar-al mindig hibát ír ki. Legutóbb ezeket töltöttem le:

! D:\farmer.simulator.2011-hungarian.iso.part1.rar: Packed data CRC failed in farmer.simulator.2011-hungarian.iso\farmer.simulator.2011-hungarian.iso. The volume is corrupt

! D:\farmer.simulator.2011-hungarian.iso.part2.rar: Packed data CRC failed in farmer.simulator.2011-hungarian.iso\farmer.simulator.2011-hungarian.iso. The volume is corrupt

! D:\farmer.simulator.2011-hungarian.iso.part3.rar: CRC failed in farmer.simulator.2011-hungarian.iso\farmer.simulator.2011-hungarian.iso. The file is corrupt


! D:\John Deere American Farmer Deluxe.rar: CRC failed in John Deere American Farmer Deluxe\Setup.exe. The file is corrupt


Már frissítettem a winrart 4.01-re, próbáltam a "repair archive"-t, és a sérült crc megtartását is kicsomagolásnál, a vírusirtót is kikapcsoltam, de úgy sem jó.


2011. aug. 21. 10:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha eleve hibásan töltötted le, akkor hiába pakolsz fel másik winrart, ugyanez lesz az eredmény. A "repair archive"-nak pedig csak akkor van értelme, ha van recovery record az állományban (nem szokott lenni), anélkül csak a konténer struktúráját állítja helyre.
2011. aug. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Miden rar fájlnál ezt írja ki, akkor is crc hiba van, ha lemezről akarok valamit telepíteni, ami pedig korábban jó volt.


De most már mindegy, visszaraktam az xp-t azzal jó.

2011. aug. 21. 19:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!