Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem indul a TS3 a gépemen?

Miért nem indul a TS3 a gépemen?

Figyelt kérdés

Amikor elindítom, egy hibaüzenetet ír ki angolul:

Your CPU does not support the SSE instruction set. TeamSpeak3 will not run on your computer. If you are certain your computer does support SSE, you can disable this check with the -nocpucheck comandline parameter.


Nem értem mi ez, talán valami SSE-t kéne leállítani, hogy ne blokkolja??és ha igen, akkor hogyan??


2011. aug. 20. 09:57
 1/3 anonim ***** válasza:
A procid nem támogatás a SSE utasítás. Milyen procid van?
2011. aug. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2011. aug. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Your CPU does not support the SSE instruction set. TeamSpeak3 will not run on your computer. If you are certain your computer does support SSE, you can disable this check with the -nocpucheck comandline parameter.


Ez szóról szóra azt jelenit, hogy a

"Processzorod nem támogatja az SSE utasításkészletet. TeamSpeak3 nem fog futni a számítógépeden. Ha biztos vagy benne, hogy a számítógéped mégis támogatja az SSE-t, kikapcsolhatod az ellenőrzést a -nocpucheck paranancssori paraméterrel"


Ha ezek után nem tudsz utánajárni, hogy mi a gond, és mi lehet a megoldás, akkor inkább kapcsold ki a számítógépet, és menj el olvasgatni a könyvtárba. Anno én is ezt csináltam...


(Azért súgok: megnézed a processzorod típusát. A gyártó oldalán megnézed, hogy a proci támogatja-e az sse-t. Ha igen, akkor parancssorból elindítod a ts3-at a -nocpucheck paraméterrel. Ha nem, akkor keresel egy olyan cpu-t, ami támogatja)

2011. aug. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!