Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem működik a 2011es...

Miért nem működik a 2011es msn? Többi lent

Figyelt kérdés
az volna a problémám hogy mostanában csak a 2009est tudom használni mert újratelepítés ellenére is mikor be akarok az új msnel jelentkezni akkor 100%on a cpu, 4x annyi ram fogyasztás mint régen és behal a program, tudom nem a legjobb meg stb de én szeretem és nem jövök rá a hibára, mondták már talán rootkit teszi ezt de tiszta a gépem rendesen karbantartom
2011. aug. 19. 20:55
 1/2 anonim ***** válasza:

nekem win7 alatt megy a 2011es msn,az alatt meg csak vistán meg asszem.

nálam minden okés,1x felraktam,azóta megy,telepítésnél én csak az msnt raktam fel,a röbbi cuccot,kiegészítőt mellőztem.

2011. aug. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
énis kipróbáltam ezt a módszert de semmi, a bejelentkezés vagy 30-40perc ha egyáltalán nem szakad meg a kapcsolat, és ez a legutolsó patch kedd óta van amikor jöttek a frissítések, nem tudom mi frissült a programban de hogy nem működik az fix, mintha csak egy 20éves gépen akarnám indítani
2011. aug. 20. 01:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!