Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért kellett mindent megválto...

Miért kellett mindent megváltoztatni az Excel 2007-ben a 2003-hoz képest?

Figyelt kérdés

Feltehetőleg emiatt buktam ma egy állást :(

2007 óta az újat használom, ma pedig egy őskori verzióban kellett feladatokat csinálnom.

Szégyenszemre még az alap dolgokat is alig találtam meg, emiatt kb. tök noobnak nézhettek pedig sokat használom az excelt, számolásra, makrók írására, stb., erre egy hülye táblázatot alig tudtam összerakni...

Rengeteg dolog máshol van benne, én pedig már nem emlékeztem rá :(


2011. aug. 18. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem kérdezted/Nem engedék meg,hogy a 2007-est használd?

Amúgy igaz,tényleg elég sok különmbség van a kettő között..

2011. aug. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Csak a régi Excel volt a gépen.

Mondtam, hogy a 2007-est használom, amikor látták hogy kutatok a menüpontok között.

Csak hát nem tudom ez mennyit segít, ha nekik nincs pénzük megvenni az új szoftvert, akkor ezzel kell dolgozni és erre keresnek embert.

Hiába, hogy félórás rákészüléssel ment volna a régi verzió is, két darab feladatból elvileg leszűrik, ki alkalmas és ki nem.

2011. aug. 18. 20:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Igazából nem csak a design miatt változott, a funkciók elhelyezése miatt is (a régi felületen nehezen fértek el az újabb, "handy" megoldások).

Valóban, nagyon más. Állásinterjún azonban szerintem a verziót (ha nem a legújabb, azaz 2010-es), fel kellene tüntetni. Bár a régebbi verziók is frissíthetők, de támogatva hivatalosan mindig a legújabb van.

2011. aug. 19. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Tényleg bebuktam, pedig az elsők között voltam több 100-ból.

A végzettségem, referenciáim jók voltak, erre a félperces keresgélés miatt úgy ítélték meg, hogy nem felelek meg mert rosszul kezelem az excelt. :(

2011. aug. 26. 18:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!