Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Web'n'walk manager helyett...

Web'n'walk manager helyett GlobeTrotter Connect?

Figyelt kérdés

A mai nap bementem a legközelebbi T-Mobile üzletbe, ahol a korábbi HUAWEI E1750-es modemem leadtam, mert nem tudtam az internetre csatlakozni. Próbáltam többféle dolgot, többek között a sim kártyát kipróbáltam mobilban (ott működött), próbáltam a helyzeten változtatni, hogy hátha a jelerősség a gond, stb., de nem oldódott a meg a probléma.


Ma kaptam egy régebbi web'n'walk stick-et, sajnos semmi leírást nem kaptam hozzá, csak azt, hogy telepítsem fel a gépemre. A probléma itt kezdődik, hogy a driver-t, még fel is tette, de nekem a gépen 64 bites oprendszer van, ezen a telepítő viszont 32-es, és nem lehet kompatibilitási módban futtatni, sem csökkentett módban...


Keresgettem programokat, amivel mégis tudnék csatlakozni így a netre és a GlobeTrotter Connectet találtam. Ez eddig működik, de másnak erről mi a véleménye? Megbízható? Jól működik? A T-Mobile-nál nem lesz semmilyen nyoma ennek, hogy nem az ő programjukat használtam, vagy nem érdekli őket?


Köszi előre is!


2011. aug. 18. 14:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem marad nyoma, ha azzal működik akkor nincs gond,

mert az hogy a t-mobile nem tudja támogatni az ilyen kütyüket az ő hibájuk,

de válts ha van rá lehetőség, az is tönkre fog menni,

tapasztalat, !

2011. aug. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi szépen! :D Megy a zöld kéz!


Nem állandóan használom ezt, csak ha a közelben nincs vezetékes net. Most kb. másfél hétig szerelik az én stickem, vagy adnak újat, remélem, működni fog! :D

2011. aug. 21. 16:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!