Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudhatnám meg a wifink...

Hogyan tudhatnám meg a wifink jelszavát?

Figyelt kérdés

Win 7-em van és az lenne a kérdésem hogy valahol meglehet -e nézni a wifi jelszavát a gépen?

Telefonról szeretnék rácsatlakozni.


Nem elfelejtettem hanem régebben csinálta meg egy szerelő,de a telefonszámát elhagytam és nem tudom megkérdezni.


2011. aug. 17. 19:32
 1/7 P.O.C. ***** válasza:

Futtasd ezt:

[link]

2011. aug. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lépj be a routered menüjébe és ird át olyanra, amit nem fogsz elfelejteni!

Pont egy percbe telik...

2011. aug. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én is ilyesmire gondoltam,de letudnád írni hogy hol van a router menü,mert sehol sem találom.?
2011. aug. 17. 19:53
 4/7 anonim ***** válasza:

A router menüjét az explorerből a router IP címének begépelésével éred el. Legtöbbször a 192.168.1.1 vagy 192.168.1.0 címen találod. Ha nem változtattál jelszót akkor az admin/admin amivel legtöbbször be lehet lépni.

Részletesebben a router leírásában találod meg ezeket.

2011. aug. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 P.O.C. ***** válasza:
Vazz, nem egyszerűbb futtatni a WirelessKeyView -et, mint a router menüjével kínlódni? Ráadásul ahány gyártó, annyi alapértelmezett IP cím és jelszó.
2011. aug. 18. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A routerbe belépni egy perc, a feltörés meg néha több óra! No melyik az egyszerűbb?

Ráadásul a router resetelése se nagy gond!

2011. aug. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 P.O.C. ***** válasza:

Ez nem feltörés! Elfelejtette a Wi-Fi jelszót, gondolom a Laptopjával csatlakozik vele továbbra is, csak nem kérdezi tőle, mert a rendszer korábban már elmentette a jelszót.

Ez a program kiszedi a Windows regisztrációs adatbázisából az összes korábban használt jelszót a másodperc tört része a alatt.


Ha nincs olyan számítógépe, ami korábban már sikeresen csatlakozott a routerhez, vagy azóta már újratelítette, akkor valóban a router menürendszere, ha az is kódolt, akkor a hard reset majd újrakonf. a megoldás.

2011. aug. 19. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!