Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi baja a Windows-nak? Este...

Mi baja a Windows-nak? Este még tökéletesen működött.

Figyelt kérdés

Néhány órája még használtam, ma reggel már nem tudtam megnyitni a zeneszerkesztő softverem, ezt írja ki;

Application \\\\\\\'Cubase SX 3.x\\\\\\\' has caused the following error:

No protection device connected.

Attention: If you cancel this operation the application might crash.

Protection Device-Models


The Syncrosoft protection device is an universal micro-computer (cryptoprocessor).

The cryptoprocessor can execute encoded programs and in a protected memory, licenses and other data can be saved. License transfers are made possible through cryptologically protected protocols.


Each device contains an unique serialnumber which can be used to identify the protection device in the License Monitor.

ABNORMAL PROGRAM TERMINATION!


2009. ápr. 14. 12:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha jól fordítom valami új hardver illesztési probléma!
2009. ápr. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De hát nem csináltam semmi ilyesmit!!

Este még kevertem, azután lefeküdtem, és reggel már ez volt a szitu.....Ha valami zenéléssel kapcsolatos hardver illesztési probléma lenne, az csak a hangkártya lehetne/ Saffire LE / de annak külön értesítési paneljei vannak ilyen esetekben, különben is jól működik.....

2009. ápr. 14. 13:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt mondja, hogy nincs a gépben a szoftverhez tartozó hardverkulcs (cubase által használt másolásvédelem). Teljes, legális verziód van? Ha igen, a kulcs nem sérült? Ha nem, akkor itt hiba.
2009. ápr. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Illegális -mindenkié az-, de 5 éve használom, túl vagyok sok telepítésen is, soha nem volt eddig ilyen probléma......

Köszi a választ!.....Van valami megoldás?

2009. ápr. 14. 16:03
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem használtam soha, így csak általános tanácsot tudok adni: szerezz másik cracket hozzá.

Lehet, hogy a crackben volt időzítő, és eddig működött, vagy kijött a progihoz egy frissítés, ami kinyírta a cracket.

2009. ápr. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem....és ha csak símán újratelepítem a Cubase SX3-at? ...Azért körülményeskedem ezen annyit, mert nem egyszerű a telepítés, a sok-sok plug-in, effect, amiket használok kettő dvd-n vannak "szétszórva,és több napos szórakázás összeböngészni őket és telepíteni a Cubase-hez....:((Egyébként ez egy 2005-ös verzió, tényleg lehetséges, hogy pont most járt le a kulcsa?!
2009. ápr. 14. 16:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!