Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet átírni a Windowsban...

Hogy lehet átírni a Windowsban az "üdvözöljük" szöveget?

Figyelt kérdés

Windows 7-ben szeretném átírni egyedi szövegre. Ha valakinek nem világos, amikor bejelentkezik a gép (bootolás után) akkor írja ki hogy "Üdvözöljük!" Ezt szeretném átírni valahogy egy általam írt üdvözlő üzenetre. A bejelentkező képernyőt megváltoztattam, de egy olyat sem találtam, amivel ezt a szöveget is meg lehetne változtatni.

Értelmes válaszokat várok


2011. aug. 14. 20:32
 1/7 P.O.C. ***** válasza:
2011. aug. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Átírtam, megcsináltam mindent, de nem változott semmi. Újraindítás után még egyszer végigcsináltam mindent, majd újra RESTART, de még mindig az alap üzenet áll ott.
2011. aug. 15. 14:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Bocsi az OFF-ért, de minek azt átírni?
2011. aug. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A cégnek kéne.. tettem be egyedi logót, és a médiaszöveget akartam betenni, hogy azzal üdvvözölje a főnököt :D
2011. aug. 19. 22:21
 5/7 P.O.C. ***** válasza:

Másik módszer:

http://www.youtube.com/watch?v=ZNWXzYiD7RE


(Megj: csodálatos találmány ez a Google...)

2011. aug. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem ez sem sikerült,pedig pontosan végigcsináltam,és nem változott.
2012. jún. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 m669 válasza:

Csak részmegoldás: Letöltöd az ingyenes Advenced System Care 7 progit (fő célja gépkarbantartás és egyszerű is).

Megnyitod>Eszköztár>Ellenőrzés>System Controll>Biztonság>Felhasználói bejelentkezés>beírod a szöveget>Kész.

Indításkor megjelenik a beírt szöveg. OK gombot kell nyomni, mert addig nem tölti be a gép a felhasználói beállításokat.Ezután sajnos ismét megjelenik néhány pillanatra az ÜDVÖZÖLJÜK felirat.

Ennyi.

2014. aug. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!