Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik zenestílust felismerő,...

Létezik zenestílust felismerő, statisztikakészítő program?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy last.fm-hez kötődően vannak olyanok, akik a hallgatott zenék alapján statisztikát készítenek. A stílust meg egy adatbázisból veszik, az előadók tag-jei alapján.

Van ilyen PC-re? Ami pl. egy mappában található .mp3-ak ID3 címkéjét nézi és egy adatbázis szerint dolgozik.

(Érdekelné a húgomat, hogy az MP3 lejátszóján található előadók összességében milyen képet mutatnak. :))


2011. aug. 14. 17:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért a last.fm mosógépre vagy kenyérpirítóra van?
2012. jan. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

-.-

Tudom, hogy a last.fm ilyen, de nekem azért nem jó, mert nem a már meghallgatott trackekből kéne kihozni egy listát, hanem egy mappányi (kb. 16 Gb) zenéből. Arra volnánk kíváncsiak, hogy amit _tárol_, az milyen összetételű.

2012. jan. 13. 14:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!