Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Linkelne valaki egy Harry...

Linkelne valaki egy Harry Potter 7 part 2-es PC Játékot?

Figyelt kérdés

NE .ISO, vagy egyéb lemeképfájl legyen olyanom van neekm is és nem tudom használni... (és nem is fogom tudni, kértem itt is segítséget, nem sikerült!!)

Ha van Wii-re is és PC-re is kérnék linket

Köszönöm!!!!!!!


2011. aug. 13. 21:44
 1/9 anonim ***** válasza:
...és szerinted mit tudnánk még linkelni lemezképfile-on kívül? Most szólok, hogy semmit.
2011. aug. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Jó akkor szórol szóra, képkockárol képkockára magyarázdd el, hogy hogyan kell kibontani a lemezképfájlt...

Amúgy megy egy sima telepítőt hozzá serialnumbert is linkelhetnétek....

2011. aug. 13. 22:02
 3/9 anonim ***** válasza:

Harry.Potter.and.The.Deathly.Hallows.Part.2.Proper-RELOADED


Letöltöd ezt, az NFO-ban megtalálod a telepítési útmutatót.

2011. aug. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
kérni luxus?
2011. aug. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 csumigizma válasza:

Letöltöd a Winrar-t : [link]

t

Telepítésnél beállítod h a program tudja kezelni az .iso fájlt (lesz felsorolva csomó formátum neve és az .iso elötti négyzetre rányomsz, meg fog jelenni egy zöld pipa, ez azt jelenti, h kiválasztottad az adott formátumot támogatását).

Miután kész vagy a telepítéssel rámész ez .iso fájlra nyomsz egy JOBB egérgombot és tákattintazz a kicsomagolásra.



Vagy van egy 1szerübb megoldás a Daemon Tools : [link] (innen lehet letölten) telepíted és mikor kész van és újta indítottad a gépedet, a képernyő jobb alsó sarkában a többi kis ikon közt meg fog jelenni egy kicsi cd aminek a közepén egy villám van. Rányomsz 1x a BAL egérgombal és meg fognak jelenni a virtuális meghajtók az egyikre rányosz kijön egy ablak ott megkeresed a te .iso fájlodat rányomsz h megnyitás és megnyitotta. ennyi lenne remélem eléggé részletes, és tudtam vele valamit segíteni ( ez mind csak akkor múködik ha Windows van a gépeden)

2011. aug. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 csumigizma válasza:

serialok : AA2S-4C84-UVS9-EUVS-CRLD

SUZZ-MTKG-FAAM-3FAA-QRLD

valamelyik biztos jó.

2011. aug. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen Win 7 em van most próbálom ki őket, remélem egyik csak bejön ^^
2011. aug. 13. 23:15
 8/9 A kérdező kommentje:

Fuh köszi szépen mindenkinek sokat segítettetek... :)

Amúgy nem én voltam a bal****, hanem a .iso fájl volt sérólt, ezért nem siekrült kibontanom:S:S Ilyet hogy lehet megnézni? hgoy sérüt-e vagy nem? mert most azt hittem én rontottam el, de aztán amikor WinRar-al próbáltam tot kiírta, hogy sérült a fájl...

Na köszi szépen sikerült !!!!!!!!!!

KÖSZIIII

2011. aug. 14. 14:56
 9/9 bácsmegi levente válasza:
és aakor bejött a játék?
2011. dec. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!