Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Java alapú chat szervert és...

Java alapú chat szervert és kliens?

Figyelt kérdés

Hasonló rendszert, mint az :

www.electrochat.hu/

www.csevego.net/

chatorna.net/


IRC nem érdekel


2011. aug. 10. 09:25
 1/5 A kérdező kommentje:
hüm, ilyen sok választ azért nem vártam :DD
2011. aug. 10. 19:57
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát mivel a kérdésednek így önmagában értelme nem túl sok van, nem is csoda a válaszok hiánya.


Gondolom ingyenesen letölthető open source megoldásokat keresel. 10sec google, és voila: [link]

Már csak olvasni kell, próbálgatni közülük azokat amik szóba jöhetnek.. Ez a nagyobb feladat. :)

2011. aug. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy, csak akkor olvasd el ismét a kiegészítőt is.Közhely ez a google-duma is...1.352.000 db ilyen "hulladékot" ismerek,mindenre jó, csak magára a funkciójára nem.De még egyszer köszi :-)
2011. aug. 12. 06:22
 4/5 anonim ***** válasza:

Elolvastam a kiegészítőt is, de ettől függetlenül nincs értelme a kérdésednek. Nekünk az a dolgunk, hogy egyértelmű, könnyen érthető kérdésekre válaszoljunk, és nem az, hogy megpróbáljuk kitalálni egy rosszul feltett kérdésnél azt, hogy vajon mit is szeretne a kérdező. :)


Én vettem a fáradtságot, utánanéztem, és beírtam. tudom mi kell neked, mert megfejtettem, de ne várd senkitől a szádba röppenő sült galambot. Vannak ingyenes megoldások, méghozzá rengeteg. Azon az oldalon is amit linkeltem, viszont mindenkinek kicsit más az igénye, és az általad felsorolt oldalak is különböznek felépítésükben, és kivitelezésükben. Tehát az a feladat, hogy megtaláld a számodra leg ideálisabb ingyenesen használható rendszert, elkerülhetetlenül rád hárul. :)

2011. aug. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
basznád meg anyádat akkor :)
2011. aug. 17. 08:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!