Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha 2 windows van a pc-ben az...

Ha 2 windows van a pc-ben az egyiket hogykell kitörölni:?

Figyelt kérdés
2011. aug. 7. 20:30
 1/4 csapo1002 ***** válasza:
Letörlöd a szükségtelent....:) Nem azt ami a "C"-van(bár azt alapból a rendszer nem is engedi törölni...) hanem a másikat...
2011. aug. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 bp1985 ***** válasza:
Fogod, és leformázod azt a vinyódat, vagy azt a partíciót, és kész.
2011. aug. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A két rendszerből 1-et letörlök dolog eddig nekem sehogy nem jött be, ugyanis ha törlöd (valszeg formázod azt a partíciót) akkor a következő indításkor a boot-nál keresni fogja a hiányzó windows-t is és kibaüzenetet dob ki, szóval csak úgy ne töröld.


Ezt találtam:

Windows XP eltávolítása a másik XP mellől

Start --> Vezérlőpult --> Rendszer --> Speciális --> A harmadik Beállítások gomb --> Szerkesztés

Itt nagyon körültekintően távolítsuk el azt a Windowst, amire nincs szükség. A partíciók számozásából kiderül, hogy melyik melyik.


Ezt követően Sajátgép jobb katt --> Kezelés --> Lemezkezelés

Formázd le vagy töröld le a másik partíciót.

Ezután a lemezkezelővel simán tudod formázni azt a partíciót, ami a törölni kívánt rendszert tartalmazza.


Infó innen:

[link]


Nemtudom hogy működik e, nézz jobban utána ha fontos.

2011. aug. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
de én nem a c-lemezt vagy a d-t akarom törölnii,hanem 2windows egyik német másik magyar,a német nemkell!!
2011. aug. 8. 00:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!