Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan szerkesszek egy logót...

Hogyan szerkesszek egy logót a képem sarkába?

Figyelt kérdés

Így szeretném csak másik logóval: [link]


Csak úgy hogy rá a képre, és ne legyen fehér rész. Ha valaki esetleg megcsinálná nekem, nagyon megköszönném!

Erre a képre: [link]


Ezt a logót:

[link]

vagy ezt ha az előzőt nem lehet:


[link]


Esetleg ezt:

[link]

vagy fehérben:

[link]

Köszi!


2011. aug. 6. 01:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem értem hogy pontosan mit szeretnél, hogy ilyen kitűzős szerű legyen-e vagy sem. Azért egyet megcsináltam, a többihez nem volt kedvem.


[link]

2011. aug. 6. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 c:\ ***** válasza:

Ennyi sikerült, majd valaki megcsinálja szebbre:


[link]

2011. aug. 6. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 c:\ ***** válasza:
2011. aug. 6. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Júúj, nagyon jók köszönöm!!!!!
2011. aug. 6. 12:18
 5/6 A kérdező kommentje:
Amúgy hogyan lehet megcsinálni?
2011. aug. 6. 12:19
 6/6 c:\ ***** válasza:

Hát, ki kell jelölni a logót (ami az apró szöveg miatt elég "sz@r", sokkal egyszerűbb lenne egy nagyobb felbontású logóval dolgozni, mondjuk most így belegondolva a wwf-esből tuti találtam volna nagyobbat, mostmár mindegy :)) utána én új layert csináltam belőle, majd azt átraktam a másik képre.


Itt van amúgy a logo nagyobban:


[link]


(ha később dolgozni kell vele, akkor ezt használd, kicsinyíteni lehet, dolgozni meg sokkal, de sokkal egyszerűbb vele)

2011. aug. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!