Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehetne ezt letölteni,...

Hogy lehetne ezt letölteni, ha lehet Windows Media Playerrel?

Figyelt kérdés

[link]


szélessávú változatot,tehát az előadást. Ha megnyitom,szóval rákattintok,a Windows Media Player kijön,de a file-save media as funkció nem elérhető. Ha a linkre kattintok jobb gombbal,akkor se az egészet tölti le,hanem csak egy linket,ami alapján nyitja meg a fájlt.


Szóval azt szeretném,hogy az előadást internet nélkül is nézhessem. Ez megoldató?


2009. ápr. 8. 22:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Letöltöd a WMDownloader nevű progit (demó verzió ugyan, de én nagyon sok cuccot letöltöttem már vele).

Feltelepíted, elindítod.

Megnyomod a LOAD gombot a programban.

Beírod azt a címet amire a link hivatkozik azon az oldalon ahonnan letölteni szeretnél. (Jobb klikk a linkre, hivatkozás címének másolása, majd a másolt cím beillesztése)

A START megnyomására indul a letöltés.



pl: Az előadás:


Szélessávú változat: [link]



[link]

2009. ápr. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
WM Recorderrel letudtam én is menteni. Az oldalon a linken jobbgomb>>>Hivatkozás címének másolása...ezt beillesztve a WMRecorder URL hivatkozásába szépen elindult a mentés wmv-be. Sajnos ez is fizetős program...keresgettem free-t de nem találtam...talán valaki más?
2009. ápr. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!