Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mennyi kilobyte-ot adatforgalm...

Mennyi kilobyte-ot adatforgalmat bonyolít a Facebook mobil alkalmazás?

Figyelt kérdés
Érdekelne hogy az iphone facebook mobil alkalmazás milyen adatforgalmat bonyolít le? Az a problémám, hogy külföldön használtam párszor és elég nagy lett a számlám, és nem tudom miért. Ki szeretnél zárni pár tényezőt ezért érdekelne mennyi kilobyte-ot használ. Köszönöm a segítséget
2011. aug. 2. 22:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet keveset facebook-oztál, de a tarifák ugyan olyan drágák, mint az sms-nek, vagy a telefonnak. Kaptál szerintem egy sms-t, hogy mi mennyibe kerül, ott nézd meg, hogy mennyi 100 kb-onként a net, sztem több, mint 100 Ft. Biztos, hogy 1 megát lefészeztél.
2011. aug. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem 1óra, 23 perc és 58 másodperc alatt 1414553 bájtot, azaz 1,34 megát fogyasztottam, de ezzel nem néztem se képet, se videót. Ha néztél, akkor 20-30 megára is felcsúszhetott az adatforgalmad.
2011. aug. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
144ft/100kb, tulajdonképpen 1 alkalommal volt csak olyan amikor 2-3 képet néztem, és kedveltem kb 40 db szülinapi köszöntést, viszont ami nagy hiba volt hogy nem jelentkeztem ki az alkalmazásból csak kiléptem belőle. Ezek szerint akkor is forgalmaz adatot?! Köszönöm a válaszokat
2011. aug. 3. 09:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!