Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan csökkenthetném a Pingem?

Hogyan csökkenthetném a Pingem?

Figyelt kérdés
Left 4 Dead 2 -vel jáccom, és elég magas a pingem. Olyan 140-200-as. Nem értem mitől, 5Mbit-es net, A gépnek simán bírnia kell. Próbálkoztam már az éppen futó programok bezárásával is de semmit nem segített. (Tűzfal letiltása sem) Vki tudna eseteleg segíteni?
2011. aug. 2. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:
2011. aug. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nézd meg a feladatkezelőben mi fut éppen,lehet egy vírus használ valamit,vagy wifi routered van? ha szar a jel bármekkora pinged lehet,arról nem is beszélve hányan tudják lopni a neted,esetleg nem a szerver a szar? nem tudom milyen játék lehet ez de ha tudsz próbálj ki másik szervert azon mekkora a pinged
2011. aug. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha se tűzfal, se nem lopják a netet, és a gép is bírja, akkor talán a szerver van "túl messze". Nekem BF2-őn egyik szerón 20, másikon 40-50, a kedvencen meg 150-es pingem van.
2011. aug. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Eddig minden szerveren ennyi volt. Amikor betölt a map 450-es a ping, aztán leesik 140 körülire. Haveromnak is ennyi volt a pingje, aztán egyik napról a másikra lement 40-re. Ugyan olyan a gépem meg a netem is mint neki.
2011. aug. 8. 00:57
 5/5 xfakttor válasza:
Úgy hogy belemész a steamba ha steamos vagy bemész a beállításokba azon belül a letöltés steam felhő és ottt állisd be a netedet mert nekem eddig 600 most meg 40 a pingem!!!
2012. júl. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!