Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem megy a Divx-film?...

Rajmi97 kérdése:

Miért nem megy a Divx-film? Bővebben --->>

Figyelt kérdés
Letöltöttem a filmet rákattintok hogy mennyen és behozza a képet de automatikus Pausen van... rákattintok hogy pause és kiírja hogy pause utána elindítom de akkor is pausen van. és nem megy csak ha beletekerek de úgy viszont gyors és nincs hangse.. segítsetek kérlek.. ez már a 2. ilyen filmem.
2011. aug. 1. 17:06
 1/9 anonim ***** válasza:

Codek hiba :)

üdv

2011. aug. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
és hogy tudom megoldani a hibát?
2011. aug. 1. 17:14
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha a filmet konvertálták rosszul akkor sehogy

Probáld VLC vel vagy töltsél le egy codek packot


:)

2011. aug. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nemtudom milyen az a VLC de volt egy másik problémám is ilyen hülyeséget irt ki amikor elakartam inditania videot ( ez már egy másik video) else inditota és kiraktam eztis kérdésbek és azt monták töltsem le a K-Lite Codec Packot én leis töltötem felis raktam ujrais inditotam a gépet de ugyanugy rosz volt a video és akor ez a Kodec PAck nemjo? kel egy másikis? ( Bocsi a helyesírásért )
2011. aug. 1. 17:19
 5/9 A kérdező kommentje:
VLC-t letöltötem és azzal ment ;) Köszönöm :D
2011. aug. 1. 18:08
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is VLC-t ajánlanám, codec-packokat hagyd a csudába.. VLC Player teljesen kodekfüggetlen, pucér Windowsra ha felhúzod, akkor is lejátszik mindent.
2011. aug. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

:) :) jó a vlc és jó a k lite is

de a legjobb a ACE Mega CoDecS Pack 6.03

2011. aug. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Rendben ha majd még nemfog menni máskor a videó vagy más lesz a hiba akkor írok ide és ha jó ez a kodec pack ak majd letöltöm aztis deh most megy szooval még hagyom köszi még egyszer :D
2011. aug. 2. 11:52
 9/9 anonim ***** válasza:
:) Nincs mit :)
2011. aug. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!