Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért laggol a gépemen gyakran...

Miért laggol a gépemen gyakran az aero? Bővebben lent

Figyelt kérdés
miért laggol gyakran a gépemen az aero? pedig 1gb-os dx11es vga-m van. más is panaszkodott erre a lagg problémára aeroval kapcsolatban pedig gamer videókártyájuk volt nekik is, és azon is laggolt valamiért az aero. mi lehet a probléma. mert idegesítő hogy laggol ha le vagy fölakarom hozni tálcára a dolgokat. előre is köszönöm
2011. júl. 26. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
minden areo meg fényes szart kapcsolj ki és akkor nem fog laggolni és 3-szor olyan gyors lesz!
2011. júl. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de mégis miért ilyen az aero? rosszul csinálták meg? mert több haveromnak is laggol jó videókártyákkal. van rá valami bugfix vagy ilyesmi?
2011. júl. 26. 21:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért ilyen mert nekem XP van.

De nekem is volt 7 de nagyon szar instabil,lassú.

Szerintem jobban járnál ha XP raknál fel!

2011. júl. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ja és rosszul csinálták meg szerintem vagy pedig vírusos a géped vagy nem tudom, de nemrég lett új gépem és nem tudtam feltelepíteni a win7 kompatibilis videókártya driverét mert hibát ír ki!


Szerintem elnevezhették volna WINDOWS VISTA 2-nek! :D:D

2011. júl. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Argloss ***** válasza:
Valószínűleg tele vagy vírussal, vagy valami nagyon gányolt Windows 7-et töltöttél le. Lehet, hogy a beállításaid is rosszak... Laptopon nekem csak 4,1 az élményindexem mégsem akad a Windows felülete... (kivéve ha túl sok gépigényes dolog fut...)
2011. júl. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!