Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal tudok...

Milyen programmal tudok ilyet? (Zene)

Figyelt kérdés

Rádió 1 en lehet hallani hogy a zenét úgymond "egymásbakapcsolódnak", tehát nincs vége 1 zenének hanem a RITMUST FELVÉVE kapcsolódik egybe, olyan mintha egy zene lenne, tehát ha mondjuk a 2. zene eleje "pattogós" akkor az 1. vége is pattogós és így kapcsolódik egymásba.

Letöltöttem jópár zenét és ezeket szeretném így összekapcsolni, milyen programmal tehetem meg?


2011. júl. 25. 16:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Bármilyennel, amin több sáv van, és képes ezeket összemixelni, javaslom az ingyenes Audacity-t.
2011. júl. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Zsír.. Fent van a gépen, magyarul, akkor nézegetek tutorialt és megfejtem hogy lehet, köszönöm a választ. :)
2011. júl. 25. 17:07
 3/6 anonim válasza:
Hát szerintem ha ez megvan nyúlj kicsit bele a virtualDJ-vel:) dobj bele pár effektust :)(de ez csak tanács):)
2011. júl. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nemtudom hogy a programban hogy kell.. Már mindenhol utánanéztem az interneten de sehol sem találtam olyan leírást/videót ahol meg lett volna mutatva/le lett volna írva hogy hogy kell valami ilyesmit.. Esetleg ha valaki tud linkelni tutorialt róla szívesen elfogadom, fontos lenne :):/
2011. júl. 25. 22:34
 5/6 anonim ***** válasza:

Fájl/megnyitás, megnyitod az egyik számot.

A többit fájl/importálás/audió opcióval nyitod meg, felül az eszköztáron látsz egy kétirányú nyilat, arra kattints, és igazítsd be a számokat a másodiktól kezdve (lehetőleg úgy, hogy a kettőnek legyen metszete, azaz ne pont az egyiket a másik után, egy kicsit előbb), gondolom az egyik zene elhalkul, a másik pedig fokozatosan erősödik, tehát az első számnál jelöld ki a végén a metszetet a másikkal, majd effekt/lekeverés, ezután a másik sávnál ugyanígy jelöld be, de ezúttal effekt/felkeverés.

Legvégül fájl/exportálással mentheted ki pl. mp3-ba (ehhez kell a Lame, azt tölts le, és tallózd be)

Ha ugyanarra gondolunk, akkor így kell.

2011. júl. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát nem erre gondoltam, hanem hogy az első hangsáv végén van valami pattógos zajféleség, tehát így ér véget, és így következik a 2. hangsáv, de így is jó lesz köszönöm .. :D
2011. júl. 25. 23:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!