Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért lett minden ilyen nagy...

Miért lett minden ilyen nagy méretű a Windows 7-en?

Figyelt kérdés
Most tettem fel a Windows 7-et. De minden nagyon nagy rajta, a betűk, ha videót nézek, tú pixeles... Próbáltam változtatni, képernyőfelbontásnál, de sehol se sikerült. A neten is megjelenik a görgetősáv, mert nem fér el a képernyőn, ami eddig simán elfért... Fontos lenne, köszönöm a válaszokat!
2011. júl. 22. 14:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

[link]


ilyet látsz?

2011. júl. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nyomva tartod a Ctrl bill.-t, és közben görgeted az egeret. :D
2011. júl. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

15:14!

A sáv tetején nekem 1024x768 van, a Képernyőhöz pedig ezt írja ki: 1. Általános nem PnP képernyő - Szabványos VGA grafikus adapter.

2011. júl. 22. 15:25
 14/16 anonim ***** válasza:
és ott nem lehet állítani?
2011. júl. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

jobb klikk az asztalon - személyre szabás-megjelenés - kisebb


amúgy milyen videokártyád van?

2011. júl. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Megnézed a videokártyád típusát (nekem is azt írta, van program, mikor nem volt).

Google-ban bekeresed.

A gyártó oldalát az elsők között kéne kiadnia, ott találsz hozzá megfelelő illesztőprogramot. Ezekhez a "szakemberekhez" meg lenne egy-két szavam. Régebben, mikor nem értettem hozzá, nekem is szervizben csinálták, de ott a srác legalább vette a fáradságot, és rálökdöste, ami a driver lemezeken volt.

Jut eszembe, te hagytál ott nekik olyat? Mert a neten sokszor már lusták keresni.

2011. júl. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!