Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mért nem ismeri fel a magyar...

Mért nem ismeri fel a magyar nyelvi telepítőt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A Microsoft Office 2010-et letöltöttem angolul, és mellé letöltöttem egy magyar nyelvi csomagot, de amikor telepíteni akarom azt írja, hogy a telepítési csomag nyelvét nem támogatja a rendszer.

Nos az a helyzet, hogy én ezt már használtam, csak akkor Windows 7 Ultimate volt a gépemen. Nem rég váltottam vissza XP SP3-ra. Az operációs rendszerem MAGYAR.

Mi lehet a baj?

Köszönöm a segítséget!


2011. júl. 22. 00:18
 1/6 anonim válasza:
Azt meg kérdezhetném hogy milyen bites az operációs rendszer?
2011. júl. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
32 :)
2011. júl. 22. 00:36
 3/6 anonim válasza:
Előző vagyok én arra tippelek hogy valami a magyarítással van esetleg nem támogatja a windows xp-ét nem tudom. Szerintem ragd vissza a 7-et :)
2011. júl. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Keresgélek még a neten, hátha ráakadok valami "xp-s magyarosításra".

Ha nem megy, akkor visszateszem.

Köszi :)

2011. júl. 22. 00:44
 5/6 A kérdező kommentje:
Na újra itt vagyok. Letöltöttem egy Magyar Professional Plus csomagot, és még feltelepíteni sem engedi...:S Ismét azt írja, hogy a telepítési csomag nyelvét nem támogatja a rendszer...-.-'
2011. júl. 22. 12:05
 6/6 anonim válasza:
Lehet hogy hülyén fog hangzani de szerintem ami neked most lent van az amerikai és a magyart egyszerűen nem támogatja mind magyarítás vagyis szerintem úgy szed le hogy alapból magyar, linket nem tudok küldeni de Ztrackeren fent van ha kell írj privátot és küldök meg hívót azt le tudod szedni :)
2011. júl. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!