Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Meg tudom csinálni azt, hogy...

Meg tudom csinálni azt, hogy a Microsoft Ofice programcsomagot rámásolom az egyik gépről a másikra, úgy hogy nincs telepítő cd-m?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy az ofice-t rámásolom egy adathordozóra (pl. egy HDD-re), és a másik gépre rámásolom.Lehetséges ezután a másik gépen valahogy használni az ofice-t?
2011. júl. 13. 15:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem hianyolni fog egy csomo dll-t es registry bejegyzést. Használj open office-t otthoni körülmények között tökéletes, az emberek 90%-a a tabulatorig se jut el, space-el igazgatjak ökörhugyozas vonalaba a bekezdeseket, meg enterrel gyartjak a terkozt.
2011. júl. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ok, köszönöm.Csak azért kérdeztem ,mert a Media Marktban ajánlotta ezt a módszer az egyik eladó, és nem tudtam biztosan eldönteni, hogy hülyeség-e.
2011. júl. 13. 21:36
 3/3 anonim válasza:

vagy tölts le egy office 2007-et és telepítsd... 10 perc az egész, ha megtaláltad

de nekem ez a link jó volt..: *****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. júl. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!