Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » HELP! Segítség kellene ebben...

HELP! Segítség kellene ebben a hibában, van megoldás?

Figyelt kérdés

Mostanában az új laptopom(nem gagyi videókártya 140 e ft-os laptop) mindíg kilép a játékokból,és első indítás után csinálja ezt,majd leteszi kis ablakba,tálcára.

Érdekes általában másodszorra nem csinálja.

És el lehet indítani amúgy csak zavar nagyon,pedig most lett úja telepítve is.Vki kérem tudna segíteni?Megköszönném


2011. júl. 13. 09:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Régebben velem is volt olyan,hogy játszom 1 játékkal és X időnként leteszi a tálcára.(Utánna nem mindig tudok visszalépni 200e-k laptop)Igazából nem tudom,hogy oldottam meg talán:Feltettem újra a Win 7.et(Ultamate x64)majd mindent drivert hozzá.(Gyári CD-n rajtavannak,gyártó honlapjáról letölthetőek.)De ezeket frissíteni kell(Pl. a VGA-t)
2011. júl. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!