Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Winampban lévő hangfájlt...

Winampban lévő hangfájlt hogyan lehet átkonvertálni hogy fel lehessen tölteni a netre?

Figyelt kérdés
2011. júl. 6. 13:27
 1/10 anonim ***** válasza:

Winampban lévő hangfile-t? Ajjajj, itt nagy tárgyi tévedések lesznek...


Egyrészt: milyen hangfile-t? És itt most tekintsünk el attól, hogy mit töltöttél be winampba.

Másrészt: hova akarod feltölteni? Mert az, hogy "netre", elég tág fogalom....

Harmadrészt: bármit fel lehet tölteni bárhova, hacsak az illető oldal nem korlátoz mondjuk méretben.

2011. júl. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A mobilom hangrögzítőjével készítettem egy felvételt magnóról, átküldtem a gépemre, de csak Winampban tudom megnyitni és meghallgatni, feltölteni azonban sehova nem tudom, mert a fájl formátuma nem megfelelő.
2011. júl. 6. 14:14
 3/10 A kérdező kommentje:
A Windows Movie Maker segítségével importáltam, vagyis a készített videóhoz csatoltam, de így sem sikerül feltöltenem sehova sem (pl.you tube, facebook, mommo stb.)
2011. júl. 6. 14:17
 4/10 anonim ***** válasza:
Milyen formátumban rögzíti az anyagot a mobil?
2011. júl. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A mobilomon beállítottam, hogy "zene" minőségű legyen a felvétel.
2011. júl. 6. 14:42
 6/10 anonim ***** válasza:
Jó, de mit rögzít? Wav? Mp3? Gp3? Mp4? Mpeg2? Rm?
2011. júl. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hullámformátumú hang, wav file, ez van a tulajdonságokhoz írva.
2011. júl. 7. 06:49
 8/10 A kérdező kommentje:
Fontos lenne, hogy fel tudjam tölteni legalább egy helyre ( you tube ), mert ritkaságszámba megy ez az album, sehonnan nem tudom letölteni sajna...Ha tudsz segíteni, megköszönöm.
2011. júl. 7. 06:53
 9/10 anonim ***** válasza:

MP3-ban elfogadja, kipróbáltam. Szóval a wav file-okat már csak tömöríteni kéne valamivel mp3-má.


[link]


Próbáld ki ezt.

2011. júl. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Letöltöttem, de sajna nem működik, vagy én nem tudom kezelni.:O

A következőt csinálom:

1.Rákattintok az "Add" opcióra, talózom a fájlt a mappámból

2.Megnyitom

3.Felveszi a feladatok közé, de nem csinál vele semmit, én megyek rá az "Encode" opcióra, erre elkezdi mutatni, hogy dolgozik, de bazi lassú az egész, 3/4 órán keresztül csinálta az előbb is, de eredmény nem lett, pedig a fájl nem túl nagy 2,4 MB.

Szóval nem értem.

Esetleg segítenél?Előre is köszike.

2011. júl. 11. 13:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!