Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik hogy így néz ki...

Létezik hogy így néz ki valaki, vagy csak photoshop?

Figyelt kérdés

Az oké hogy nagy a melle meg a feneke, combja, de közben a karjai, az arca és dereka vékonyak. Ez létezik, vagy szerintetek is Photoshop lehet?


[link]


2011. júl. 3. 23:54
1 2
 1/13 anonim válasza:
Amióta megtanultam használni a Photoshopot semminek sem hiszek, csak amiket én készítek.
2011. júl. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Nézz csak rá, egyértelműen szét van photoshoppolva... Nem lehet valakinek ilyen combbal ilyen vádlija... el van torzítva az egész.
2011. júl. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

Ez konkrétan PS...

De ezek hasonlóak, és sztem többnyire valódiak, szóval létezik:

[link]

[link]

[link]

2011. júl. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
akárhogy is marhára hülyén néz ki! (a combjai)
2011. júl. 4. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A vádlija is hatalmas, az passzol a combjához :D Lehet, hogy PS, de van ilyen a valóságban. :D
2011. júl. 4. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kép lehet, h nem eredeti, de van ilyesmi a valóságban (ahogy az egyik korábbi válaszoló is linkelt képeket). Az egyik évfolyamtársam pl. teljesen így nézett ki: vékony derék, nagy mellek, normális felsőtest, orbitálisan hatalmas hátsó + combok.
2011. júl. 4. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Hú, megnézném a volt osztálytársad:-$ :-P
2011. júl. 4. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Vagyis évfolyamtársad, bocsi:-D
2011. júl. 4. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát, én ugyan lány vagyok, de nekem nem jött be :D Igazából mindig örültem, h nem én nézek ki így. De neked természetesen szíved joga, h az ilyen testalkatú lányok tetsszenek :)
2011. júl. 4. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Photoshop kövér a combja és túl hibátlan hozzá minimum narancsbőrnek kéne lenni ekkora csülökkel:D
2011. júl. 4. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!