Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ubuntuból Mac OSX, elakadtam,...

Ubuntuból Mac OSX, elakadtam, megoldás?

Figyelt kérdés
Ubuntuból akarok, vagyis sikerült tiszta Snow Leopard külsőt csinálnom, de annyi gondom lenne, hogy a felső panelon, telepítés után minden okés, oda rakja át az ablakokból a Fájl, Szerkesztés stb füleket, de csinálok egy restartot, és mire újra betölt, már nem fent van, hanem az ablakba. Mi lehet a gond?
2011. júl. 3. 19:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Itt tedd fel a kérdésed:


[link]

2011. júl. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
fórumba már rég megtettem, de semmi.
2011. júl. 3. 21:55
 3/9 anonim ***** válasza:
Üdv! Én Natty alatt csináltam meg, ott a Unity alapból a panelra rakja:) És így nincs vele probléma:) Esetleg frissíts Nattyra:) 11.04 :)
2011. júl. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Szia!

11.04 van, macbuntu 10.10 a dock kivételével mindent megcsinált, azt is, de újraindítás után lekerül onnan, és ha az egész macbuntut újrarakom, csak akkor jó.

2011. júl. 3. 22:13
 5/9 anonim ***** válasza:

A dockot én Dockyval oldottam meg, keress rá szoftverkp-ban, egy sárga vasmacska ikonja van, be tudod állítani, hogy a starttal együtt induljon:)Gnomelook.orgon pedig keresd meg a Mac4Lin témát, (vagy Mac4Lin_Aqua)

Az átlátszó felső panelt azt meg simán CCSM-mel oldottam meg:)Az új launchert pedig automatikus elrejtésre raktam:)


Képernyőkép:


[link]

2011. júl. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
am 2. voltam :)
2011. júl. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

jelenleg úgy néz ki, hogy sikerült jól megcsinálnom.

így néz ki: [link]

2011. júl. 4. 10:04
 8/9 anonim ***** válasza:
Zsír lett! Az almát hogy raktad fel a sarokba?:) a gnome helyére:) Vagy hogy oldottad meg?:) még mindig a 2.:)
2011. júl. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi!

Macbuntu 10.10et telepítettem, a dock kivételével mindent, bejelentkező képernyő, kijelentkezés, mindent lecserélt.

2011. júl. 4. 10:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!