Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tölt vissza mTorrent?

Miért nem tölt vissza mTorrent?

Figyelt kérdés
Ncore-ról szoktam letölteni , de egyszerűen nem tölt vissza a program.Leszedtem most is 5 filmet , van amelyiket sokan seedelték és van amelyiket pedig kevesen , de egyszerűen nem akar visszatölteni.Tudja valaki ennek mi lehet az oka ? Nincsen lekorlátozva elvileg semmi.
2011. jún. 29. 12:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Olyat keress, amit sokan leechelnek es kevesen seedelnek :D
2011. jún. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

lássuk csak....


1.legtöbben uttorrentet használnak próbáld meg ezzel ez is számít

2.nem a seederek száma számít hanem a leecherek száma,a seeder akitől te töltesz

3.mikori film ha régi nem sokan szedik

4.milyen a szolgáltató?digis pl digistől jobban tölt utp stb stb

5.van-e router,tűzfal?vagy szervergém ami mögül torrentezel,mert ha passzív az állapotod akkor te csak passzívnak tudsz tölteni de az kb 2-3% csak aki passzív

6.torrent beállításoknál nincs-e korlátozva a feltöltési sebesség?0 az alapérték akkor korlátlan.



rem tudtam segíteni

2011. jún. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Pj0tr ***** válasza:

1.szerintem ő is azt használ microTorrent -> uTorrent

4.Igazából az előfizetés számít, mert a többi peer egyszerűen dobja vele a connection-t ha akad nála 10szer gyorsabb is

5.ez kb hülyeség. Mármint a második fele. Ha passzív vagy akkor az a para, hogy más passzívokkal nem tudsz összekapcsolódni.


Az egész lényege:

- Mennyi a seeder/leecher arány. Ez sem biztos azonban, mert ha pl a sample-t vagy az nfo-t nem töltik le akkor sokszor tévesen leechernek látszanak, mert nincs meg a 100% adat, viszont már senkiről nem fognak semmit letölteni.

- A kis jelzés jobbra lent egy zöld pipa vagy egy sárga háromszög fekete felkiáltójellel.

- Milyen neted van. Ha nem elég gyors akkor a többi kliens nem is üzletel a tieddel.

2011. jún. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Wifiről netezek (saját).T-home 8 Mbit/s-os a netem.
2011. jún. 30. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!