Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A blender nevű szerkesztőprogr...

A blender nevű szerkesztőprogramhoz linkelne valaki egy jó tutorialt? Többi lenn.

Figyelt kérdés

... Már többször utánna néztem google-on, és youtube-on is, De nem találtam olyat ami hiánytalanul megmutatná a program használatát, vagy ha hiánytalanul mutatja, akkor idegen nyelvű és nem értem.

Aki tutorial-ról tanulja használni ezt a programot, és tudna nekem segíteni az jó lenne ha linkelne nekem blender tutorilal-t (ha lehetőleg magyarul)


Előre is köszönöm!


2011. jún. 28. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha ilyeneket szeretnél tanulni, az angol tudás elengedhetetlen, szinte minden angolul van, csak nagyon kevés magyar vagy magyarra lefordított anyag van hozzá (ez igaz az informatika legtöbb területére is)
2011. jún. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Blender.lap.hu
2011. jún. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2011. jún. 28. 20:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!