Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » MKV-s filmet, hogy tudok...

Roxor3 kérdése:

MKV-s filmet, hogy tudok átkonvertálni olyan formátumba amit ki tudok irni és TV-n meg tudok nézni? (ma estére kellene a film)

Figyelt kérdés
szóval a lényeg van egy .mkv-s formátumú filmem másfél órás. és azt szeretném ugy kiirni hogy dvd lejátszón meg lehessen nézni? mivel tudnám megcsinálni?
2011. jún. 28. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Format factory. Át lehet kódolni mp4-be, aviba, stb stb
2011. jún. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és mennyire gyors? milyenre ajánlatos kiirni? egyébként a film 720-as.
2011. jún. 28. 18:26
 3/5 A kérdező kommentje:
milyen formátumba irjam ki? Any Video Converter-t szedtem le a teljes verziót és most jár 3 százaléknál és fél perce inditottam el.
2011. jún. 28. 18:27
 4/5 anonim ***** válasza:

ne format factoryval... könyörgök.


pl staxrip tökéletesen tud aviba, már ha aviba kell. beállíthatod a fájlméretet, meg még olyan dolgokat is, amiről eddig azt hitted, hogy nem is léteznek.

2011. jún. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már más probrammal megcsináltam és 90%nál jár a konvertáló. kb fél óra alatt átkonvertálja a másfél órás filmet
2011. jún. 28. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!