Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudnám a számítógépemen...

Hogy tudnám a számítógépemen futó folyamatok számát minimálisra vinni?

Figyelt kérdés

régebben még jó volt, csak mostanába vettem észre hogy kicsit sok folyamat fur rajta (szerintem feleslegesen)

igazából azért kérdezem mert erős gép, és GTA4et is viszi patch nélkül, de most egy sokkal gyengébb játék akadozik rajta (szóval lehet hogy nem ez a baj hogy sok folyamat fut rajta)

a lényeg az hogy hogy tudnám kiiktatni a 60 folyamat nagy részét? :/

30 ebből felhasználói

3 hálózati szolg...

2 helyi szolg...

25 system

hogy tudhatnám meg hogy melyik melyik programtól jön, mert a systemeket nem igazán nyomnám ki XD

Előjegyzett m.: 641M/3938M

CPU-használat 2-3%

az előjegyzet memória sok egy kicsit ahoz képest hogy csak 2 netes oldalt nézek, és a feladatkezelőt? :D


2011. jún. 24. 12:17
 1/5 A kérdező kommentje:
am azért kérdezem mert néha befagy az egész, és régebben ilyen csíkok jöttek be a képernyőn, és beakadt a hang, és egyszer csak elhallgatott, de semmire sem reagált, most csak befagy az egész, és beakad a hang :S
2011. jún. 24. 12:24
 2/5 A kérdező kommentje:

ami még fontos lehet :D

oldalt a tálcán amit kijelez (mindíg futtattom ezeket) :

webcam ikoja, unlocker, sony telefon filemanager, hangal kapcsolatos progi, winap agent, vidikártya progija, windows hangos cucca, nod hamachi, adobe flash player update kérelme, java update kérelme, divx update kérelme, és néha skype, de az most jelen esetben nem fut, mert az sokat használa memoból...

2011. jún. 24. 12:28
 3/5 anonim ***** válasza:

Start menü, futtatás, regedit.

Ezt nyisd meg:

HKEY_LOCAL_MACHINE\ Software\ Microsoft\ Windows\ CurrentVersion\ Run

Itt vannak az automatikusan induló programok. Ami nem kell, azt töröld ki.

Utána csináld meg itt is:

HKEY_CURRENT_USER\ Software\ Microsoft\ Windows\ CurrentVersion\ Run

2011. jún. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vagy egy finomabb módszer:

Startmenü, futtatás, msconfig, ok.

Automatikus indítás fül.

2011. jún. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi, a feladatkezelőnél is ez volt a gond hogy nem tudtam melyik program mi, és ez miatt nem nagyon tudtam hogy melyiket kell bezárni, de az első fajtában nagyából kiírja, felismerhetően, szóval csak ki tudok nyomni párat XD abban meg hogy mit nyomjak ki, úgy sem tudtok segíteni XD szóval mégegyszer köszi
2011. jún. 24. 13:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!