Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik az a program amivel...

Melyik az a program amivel pdf formátumot tudok olvasni?

Figyelt kérdés
Na meg persze ingyen letölthető a netről és nem kell frissíteni állandóan, mint az Adobe player-t, ugyanis nem vagyok mindig internet közelben. Viszont sok tananyag ilyen formátumban van.
2011. jún. 22. 11:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Adobe Acrobat Reader.


Ha nem frissíted, akkor is olvassa a pdf-eket.

2011. jún. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2011. jún. 22. 11:16
 3/6 anonim válasza:
én Adobe reader-rel szoktam, eddig mindent tudtam olvasni vele, frissiteni nem szoktam
2011. jún. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 legendavagyok01 ***** válasza:

Ellenben a borzalmas, tetűlassú, memóriazabáló Adobe Reader helyett vannak normális megolfások is:

Foxit Reader

[link]

Sumatra PDF

[link]

2011. jún. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
legenda, neked mennyi ram van a gépedben, hogy fontos, hogy a reader mennyit zabál belőle?
2011. jún. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 legendavagyok01 ***** válasza:
Még egy amilo k7610 is ketyeg, mert miért dobnám ki? Na ott számít. Netbookomnál sem árt. Az asztali gépemben tényleg mindegy lenne, de ha van normális megoldás, miért ne használjam?
2011. jún. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!