Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan juthatnék el a wowban?

Hogyan juthatnék el a wowban?

Figyelt kérdés
Perpill silvermooncity-ben vagyok , de onnan elszeretnék jutni undercitybe , de itt a bökkenő , sehogysem tudtam átjutni ( úszás , teleportálást nem engedi oda mivel még nem fedeztem fel ) valaki segítene hogy jutnék oda gyorsan , és lehetőleg egyszerűen ? : D
2011. jún. 19. 00:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Privát szervereken többnyire vannak portálok, a játékosoktól kell megérdeklődni a helyüket.

A másik kontinensre pedig van léghajó Grom'Groll-ban és Undercity előtt, hajó Booty Bay-ben.

Undercity és Silvermoon között pedig nem kell úszni, csak lefutni (Eversong Woods->Ghostlands->Eastern Plaguelands->Western Plaguelands->Trisfal Glades).

Bár a legegyszerűbb ha megkérsz egy varászlót, teleportáljon oda.

2011. jún. 19. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nem azért mert nem fedezted fel hanem mert még nem vetted meg a burning crusade t szerintem mert a teleportálásnak mennie kéne
2011. aug. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!