Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Wowban (Taurin) Pvp-re Arms,...

Wowban (Taurin) Pvp-re Arms, Fury vagy Prot warrior?

Figyelt kérdés
Lvl 80as ork warri vok, 2,4k gs, most luppoltam. Szerintetek melyik talent a legjobb pvp-re? Személyes véleményt, előnyt és hátrányt lécci. Kössz :)
2011. jún. 15. 11:54
 1/3 anonim válasza:
Huh, a fury-t még csak most próbálgatom, ma váltottam, de eddig nem nagyon jött még be, legalábbis rogue-ok ellen nem:D A fury-t is próbáltam, priest, pala és dk ellen ad némi esélyt ez a spec, mivel elég nagy a sebzése, de alapvetően prot warrior vagyok arról tudok kicsit többet mondani. Amit tapasztaltam az az, hogy mage ellen a prot warr a legjobb, valamint szerintem sámán és warlock ellen is, hiszen ott spell reflect és tucatjával tudsz stun-olni, ráadásul a stun-ok közben még sebzel is, valamint van a gag order nevű képesség, ennek segítségével a heroic throw és shield blash képességeid nem engedik a castereket, hogy 3 másodpercig bármilyen spell-t rád küldjenek, a charge és intercept képességeidet pedig bármilyen stance-ben tudod használni, harc közben is, így gyakran le tudod rohanni az ellenfeled megszakítva a támadását, a spell reflect cd-je pedig 10 másodperc, szóval azt is nyomathatod folyton így a papok támadásán kívül háríthatsz szinte minden spell-t és visszaküldheted a feladónak, a legviccesebb mikor a mage-re küldöd vissza a polymorph-ot és birkává változik vagy a sámán lava burst-jét és lemegy a fél élete:D A vadászra is rá tudsz rohanni folyton, hiába szalad vagy ugrik el, és a heroic throw-t is használhatod vagy kétszer csata közben, plusz shattering throw, így ő sem ellenfél a csapdái ellenére. A rogue-okat is könnyen vered prot warrként, nagy az ellenállásod és te is tudod stun-olni a rogue-t egyfolytában, ami marhára idegesítheti:D és persze míg stun-olva van, gyorsan ki tudod nyírni. Prot harcosként a halállovagok, palák és papok jelentenek nehézséget, ellenük az arm a legjobb, az ad valami esélyt, mortal strike leviszi a gyógyítási képességüket a felére, bladestorm-mal pedig leviszed a fél életüket. A fury-t most próbálgatom, de eddig még nem jött be, lehet csak meg kell tanulnom kezelni, mint a többit. Viszont te ork vagy és nincs Every Man for Himself faji cuccod, ami minden stun, mozgást korlátozó effektet felold, erre szerezz be egy pvp trinket-et, vadászok, rogue-ok, mage-k, palák ellen jól jön. Bár orkoknál meg ha jól tudom a faji képesség az, hogy alacsonyabb a stun időtaratma. Mellesleg ha prot harcost csinálsz akkor a piros tokokba/socket-be armor penetration gem-eket tegyél, ne attack power-t, persze a többi esetben is szerintem az a legjobb. Bocs a kevert nyelvezetért, de angolul játszok nem nagyon tudom a magyar megfelelőjüket:D Remélem segítettem valamit.
2011. jún. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
jah, a második mondat elején Arm-ot akartam írni nem Fury-t, szóval azt próbáltam, az adott némi esélyt palák, dk-k és papok ellen:D
2011. jún. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
ja még annyit, hogy ezt 1v1-re írtam, hogyha a csatatéren akarod kaszabolni az embereket, akkor arm->bladestorm a legjobb, de ha 1v1 akkor csinálj dual talent specialization-t, egyik spec legyen protection, ez jó lesz mage, sámán, warlock, rogue, vadász ellen, a másik talent spec legyen arm, ez pedig jó lesz pala, dk, pap ellen, vagy legalábbis több esélyed lesz ellenük mint prot harcosként. A fury-t meg majd ha kipróbáltam, jellemzem:D
2011. jún. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!