Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal tudom a...

Milyen programmal tudom a zenékben erősíteni/mélyíteni a basszust?

Figyelt kérdés
2011. jún. 7. 15:29
 1/6 anonim ***** válasza:
virtual dj
2011. jún. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
H csak hallgatás idejére akarod változtatni, akkor a Foobar, vagy bármely equalízerrel rendelkező lejátszóprogram segíthet. Ha viszont így is akarod rögzíteni, akkor Audacity.
2011. jún. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
esetleg leírnád lécci, hogy Aduacity-ben hogy kell?
2011. jún. 7. 17:25
 4/6 A kérdező kommentje:
mennyire lehet feljebb vinni, mit érdemes megváltoztatni stb.
2011. jún. 7. 17:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Picit megkésett válasz (dolgoztam). Beolvastatod a zenét, kijelölöd az egészet (ctrl+A), vagy amit akarsz, utána az effekteknél belépsz a Bass Bost pontba. csak két dolgot lehet itt beállítani, de azokat nagyon szélsőséges értékekre is lehet tolni. Sajnos recept nem nagyon van, hiszen nagyon ízlés dolga az egész. Próbálgatni kell, ha nem tetszik a megoldás akkor szerkesztés - visszavonás alatt lehet törölni az egészet. Az Audacity hez viszont nem árt letölteni egy Lame programot, hogy mp3-ba is tudja menteni a zenét!
2011. jún. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
én meg most voltam kirándulni, de köszi :)
2011. jún. 16. 14:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!