Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit tegyek, ha avi fájlokat...

Mit tegyek, ha avi fájlokat szeretnék összefűzni, de a videoszerkesztő azt írja ki, hogy nem kompatibilis a codec?

Figyelt kérdés
Ezért nem nyitja meg az egyesítendő fájlok egy részét. Mit tehetnék, vagy milyen programot használjak, ami nem bonyolult, és kezeli a legtöbb típust?
2009. márc. 18. 22:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Léteznek Codec pack-ek, amelyeket feltelepítesz, és minden codec minden progi számára elérhető lesz.

Ajánlom az "Ace Mega Codec Pack"-et én évek óta ezt használom és működik minden codecet igénylő progi ahogy kell.

2009. márc. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vágjál ki a filmekből rövid darabokat, ezzel kísérletezz! VirtualDub-bal lehet egyesíteni, alakítani, vágni.

Információk begyűjtése >kodek >felbontás >fps...ezeknek kell megegyezniük ahhoz, hogy össze tudd fűzni az avi-kat.

A filmeket betöltve a VD-be a File/File Information fülön ezeket meg tudod nézni...jegyezd fel őket...

KODEK átalakításhoz szükséges egy kodek(pakk).

Ha az egyik filmed xvid-es, akkor talán érdemes a másikat is erre átalakítani, mivel az xvid ingyenes, és ua olyan jó, mint a divx.> [link]

Betöltöd az átalakítani kívánt avit, majd Video>Full Processing...beállítani, hogy valóban átkódólja. Video/Compression fülön kiválasztod a kodeket(pl xvid), és elmented F7... Picit hosszadalmas...

Ha nem passzol az fps, és a felbontás, akkor azokat is állítani kell(VD NanDub kb ua)> [link]

2009. márc. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm, a link segítségével megértettem, hogyan kell, és megtaláltam a hiba okát is. Miután telepítettem újabb codecet működött.


Köszi még egyszer

2009. márc. 23. 14:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!