Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Dirt 3 + kormány nem észleli...

Dirt 3 + kormány nem észleli . Mi a teendő?

Figyelt kérdés
csövi , olyan gondom lenne h Dirt 3 hoz kormányt felrakom és nem jó , a játék nem észleli , (usb-s csatlakozó) Manta márkájú , kormány , váltó és pedál . vki pls értelmes választ , nme ír ki semmi hiba üzenetet semmi , csak nem jó , kiprobáltam másnál megy ( nfs , lfs)
2011. jún. 3. 21:01
 1/10 anonim válasza:

szeva! nekem sem észleli, pedig elvileg támogatott is..

dugj be mindent és lépj be, majd menj a beállításokba, ahol átlehet állítani az irányításokat. hagyd billentyűzeten és átállításnál (jobbra nyíl, balra nyíl)forgasd a kormányt a megfelelő irányba, előrenyílnál a gázt nyomd és így tovább. Remélem érthető volt, remélem így sikerül.

2011. jún. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi meg is probálom (Y)
2011. jún. 3. 22:13
 3/10 anonim ***** válasza:
nekem is csak így sikerült!
2011. jún. 4. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

most készülök venni kormányt szintén a Dirt 3 hoz.

akkor most sikerült megcsinálni a kérdezőnek?

2011. jún. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
igen! vegyél mindenképpen! működik, csak nem áll alapból át az irányítás a kormányra ezért egyesével kell beállítani hogy pl az előre nyíl helyett lenyomod a gézt
2011. jún. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
igen! vegyél mindenképpen! működik, csak nem áll alapból át az irányítás a kormányra ezért egyesével kell beállítani hogy pl az előre nyíl helyett lenyomod a gázt
2011. jún. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
(nem tom miért küldte el kétszer :D)
2011. jún. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 kepek ***** válasza:
(nem tom miért küldte el kétszer:D)
2011. jún. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
igen sikerült :D ! bemész opsönszbe és átlítód egyszerűen .. :D
2011. jún. 7. 16:26
 10/10 szipcsi80 válasza:
Sziasztok!Ez működik PS3-nális???...mert nekem egy Logitech G27-et nem, ismer fel a Dirt3 Ps3-on!!! :-(((
2014. dec. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!