Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal lehet...

Milyen programmal lehet különböző effektusokat rakni már leendő videohoz?

Figyelt kérdés
Gondolok én a "boom", és egyéb effektre.
2011. jún. 3. 17:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Adobe After Effect
2011. jún. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
after effects, igen. meg photoshop cs5-al is lehet korrekciokat vegezni, de ahoz gyors mac-re van szukseged, vagy egy hiper pc-re
2011. jún. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

első vagyok:

nem érdemes megfizetni az az alma logót. egy mac mini kb 300,000 ft. és azért nem olyan átlagon felüli teljesítménnyel rendelkezik, viszont ha 300,000 ft-ből összeraksz egy pc-t sokkal jobb teljesítményhez juthatsz.


a mec mellett szóljon: sok mindenben fejlettebb mint a pc kivéve ezt a cd olvasós dolgot, mert eddig minden mac-emben tönkrement.

2011. jún. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

háát maradok az after effect-nél

most egyszeri alkalom miatt nem veszek új gépet :D

De azért köszi mindenkinek!!

2011. jún. 3. 19:47
 5/6 anonim válasza:
300.000 HUF? uhm az nagyon sok erte, az iMac 1.200 USD-nel kezdodik ami kb 200.000 ft, de a legdragabb amit lattam 1.9000$ ami majdnem 400.000 ft
2011. jún. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
az jo, csak nehez megtanulni kezelni eloszor. youtube-on van sok oktato video meg az adobe site-jan is
2011. jún. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!