Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sony Vegas-ban, hogyan lehet...

Sony Vegas-ban, hogyan lehet beállítani a hangokat?

Figyelt kérdés

ha betettem egy videót de alá szeretnék nagyon halkan egy kis zenét akkor ezt hogyan tudom megoldani?


ha tudtok jó kis magyar oldalakat segítségként akkor megköszönném


2011. jún. 1. 18:08
 1/6 Argloss ***** válasza:

Mondjuk így: [link]


Magyar segítséget meg találhatsz ha beírod google-be. Persze angolul több van...

Itt van egy pl.: [link]

2011. jún. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Úgy hogy ha beraktad a számot akkor oldalt vannak beállítások és van egy olyan vol. azzal lehet beállítani :D
2011. jún. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

komoollyan?:O

van olyan hogy vol?:O

nem mondod.....én is látom....de van vagy 5...honnan tudjam h melyik mire vonatkozik? meg amúgyis próblgattam és nem változott...



igazán köszönöm az első válaszolónak h kedvesen, értelmesen és segítőkészen állt ehhez a kérdéshez, és nem csak belekötött

2011. jún. 10. 20:52
 4/6 anonim válasza:
Szerintem és rohadtul nem kötöttem bele!!!! De amúgy mint a képen is látod (a link amit az első válaszoló küldött) ugye ott vannak oldalt ilyen téglalapok és van bennük egy csomó beállítás és van két huzogató a felsőt kel lejjebb húzni és akkor halkabb lesz hanem akkor akkor is van egy csomó lehetőség de azt itt nehéz lenne elmagyarázni de majd belejössz én is youtubos videkból tanultam meg.....
2011. jún. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

rendben, akkor én elnézést kérek, hogy rossz hangvételű hozzászólásnak vettem, írásban nehéz eldönteni, hogy ki milyen indulattal írta, én most pont a rosszabbikra gondoltam


és köszönöm, hogy válaszoltál


egyébként már sikerült megoldani

2011. jún. 11. 14:08
 6/6 anonim válasza:
Semmi gond :)
2011. jún. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!