Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudom korlátozni hogy a fiam...

Tudom korlátozni hogy a fiam mikor tudná használni a gépet, vagy az internetet?

Figyelt kérdés
mivel sokat használja elhanyagolja a tanulást. létezik ilyen program, és ha igen, megmondanátok a nevét?
2011. máj. 31. 01:21
 1/4 Argloss ***** válasza:

Természetesen van, de talán a szófogadásra, vagyis a nevelésre kellene nagyobb hangsúlyt fektetni. Persze a túlkorlátozás is ártalmas, ahogy a túlzott szabadság is. Ha nem tud gépezni, akkor lesz más elfoglaltsága. Nem feltétlenül csak a gép itt a gond kedves szülő.

Ha a fiad ért a gépekhez, akkor szoftveresen aligha tudod megfogni. (hozzáértés alatt nem a facebook használatot értem...)


Na de itt egy cikk egy ilyen programról:

[link]

2011. máj. 31. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Argloss ***** válasza:
Hatásosabb és egyszerűbb módszer, ha elveszed a tápkábelt, a billentyűzetet és az egeret. Természetesen mindegyik lehetőségből veszekedés lesz. (Abból kiindulva, hogy szóban nem tudsz vele megegyezni a géphasználatról...)
2011. máj. 31. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne legyél hozzá túl szigorú, az én apám is mindig mérges volt hogy állandóan csak "játszok" a gépen, most meg büszke rám, hogy programozó vagyok, és hogy így van esélyem arra hogy olyan munkám legyen amit szeretek, ne csak rabszolga legyek.
2011. máj. 31. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 TBa ***** válasza:

Csapd le a biztosítékot. :D


Amúgy a MS Steadystate esetleg segít neked. Nézz utána, teljesen ingyenes.

2011. máj. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!