Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Dvd-rw üres lemezt hogyan...

Dvd-rw üres lemezt hogyan tudom formázni?

Figyelt kérdés
Új xp van a gépen,és a régi módszer nem működik,az üres lemezeim formázatlanok!a gép szerint"fuji 1.1/2x"előreis köszönöm.
2011. máj. 29. 21:31
 1/3 tamasoft ***** válasza:

A mai DVD-RW lemezeket már nem kell formázni, a vásárlást követően azonnal használhatók. Ha a formázás alatt ezúttal a törlést értjük, akkor pedig bármelyik író program tudja törölni az újraírható lemezeket.

Ha eddig a windows (hiper-érzékeny) beépített íróját használtad, és már nem működik (mert egy rosszul feltelepített kodek valószínű hogy kilőtte), akkor használj valami más író programot. pl. Nerot, vagy az ingyenes Ashampoot.

[link]

2011. máj. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ,én is így tudtam,de nekem azt írja:üres lemez,szabad terület 0 bájt teljes méret 0 bájt,a köteteknél is megnéztem ott sincs semmi,minden csak"-",szoval formázatlan"elvileg"a fő probléma az hogy nem csak eggyet vettem!"tesco"köszi a további segítséget.
2011. máj. 30. 08:48
 3/3 tamasoft ***** válasza:

Az rendben, hogy ezt írja ki, de mi a helyzet az író programmal, azzal meg lehet formázni?

Mi a lemez pontos típusa a borítója szerint?

2011. máj. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!